Tyto webové stránky jsou věnované letním dětským táborům pořádaným námi. Naleznete zde spoustu informací a fotografií z našich táborů minulých a spoustu užitečných informací o našich budoucích táborech a táborech obecně.
O projektu Film určený dětem, jejich rodičům a pedagogům o nástrahách internetu a nebezpečí, která jsou skryta za nejrůznějšími identitami.
Koncem roku 2008 pořádal Seznam.cz ve Švandově divadle v Praze konferenci pro učitele, která mimo jiné účastníkům přiblížila rizika, se kterými se mohou děti setkat na internetu. Akce se setkala s velkým zájmem a proto jsme se rozhodli, že o bezpečnosti na internetu natočíme film. Pár týdnů uteklo a 10. dubna zazněla poslední klapka. Film je určen dětem ve věku 12 - 16 let, jejich rodičům a pedagogům a díky získání akreditace od Ministerstva školství ho budeme distribuovat během května do všech Základních škol. Třicetiminutovým filmem, který ve třech příbězích ukáže odvrácenou tvář internetu, bude provázet Mirek Vaňura, autor pořadu 112tka v ohrožení na Nově. Cílem filmu je upozornit na nebezpečí skrytá za nejrůznějšími identitami na internetu a naučit řešit situace, do kterých se mohou děti dostat. V jednotlivých příbězích ukážeme rizika anonymního seznamování, příběh Andrey, která byla na schůzce naslepo znásilněna nebo příběh malé Moniky, která si dopisovala s pedofilem. Co vše se může stát, pokud děti poskytnou své nahé fotografie, jaké to je být vydírán a že jsou i případy, které končí tragicky. Poděkování patří Nadaci Naše dítě, Lince bezpečí a Policejnímu prezidiu, kteří nám při natáčení pomáhali a dodali mnoho podkladů i záběrů, které chceme z internetu vymýtit.
23.08.2010 17:52:25
STRASAK
ICQ indikátor - www.smoce.net 414 521 609
ICQ indikátor - www.smoce.net 261 204 842
ICQ indikátor - www.smoce.net 318 118 258
ICQ indikátor - www.smoce.net 287 821 797
Stránky provozuje Petr Strach E-mail Strach.Petr@Seznam.cz tel:720 151 821
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one